Заробляйте за допомогою компаундування на Olymp Trade

Заробляйте за допомогою компаундування на Olymp Trade

Чи є у вас щотижневий цільовий прибуток під час торгівлі на платформі Olymp Trade? Ну, я сподіваюся, що так. Доведено, що його наявність приносить багато переваг і має позитивний психологічний ефект. Ви будете вводити транзакції, які рухатимуть вас до вашої мети. З іншого боку, коли ви досягнете тижневої цілі, яку будете знати, ви зможете зробити перерву до кінця тижня.

У цьому посібнику я хочу показати вам, що у вас є величезний потенціал заробітку щонайменше 20% щотижневого прибутку. Я збираюся розповісти про приклад торгівлі в Olymp Trade протягом 1 року з початковою сумою 1000 доларів США.

Нарахування грошей за 1 рік

50 тижнів. Це час, який залишився після вирахування відпусток у торгівлі з 52 тижнів у році. І це час для роботи з добре перевіреною наукою компаундування, щоб забезпечити 20% тижневого прибутку.

Якщо припустити, що все йде за планом, що ваш початковий баланс на рахунку становить 1000 доларів США, а цільовий прибуток на тиждень становить 20%, ви повинні отримати 200 доларів США протягом 5 робочих днів на тиждень. Наступного тижня ви повинні мати 1200 доларів.

Тепер концепція компаундування передбачає додавання отриманого прибутку до капіталу. Таким чином, на другому тижні торгівлі ваша мета становитиме 20% від 1200 доларів США, тобто 240 доларів США. Якщо ви будете продовжувати так протягом 50 тижнів на рік, то отримаєте справді величезний прибуток.

Однак майте на увазі, що під час торгівлі немає абсолютно ніякої гарантії. Навіть якщо ви найкращий трейдер у світі, ви обов’язково зазнаєте певних збитків. Будьте дуже обережні під час торгівлі, щоб не втратити більше, ніж виграти.

Стратегія компаундування та Уоррен Баффет

Уоррен Баффет – один із найбагатших людей сучасності. Якщо ви не чули про нього, дозвольте мені сказати вам, що його статки оцінюють у 82 мільярди доларів. Але ще цікавіше, як він туди потрапив.

Уоррен Баффет почав інвестувати у віці 14 років із капіталом у 5000 доларів. За 70 років його статки зросли до 82 мільярдів доларів. З цих цифр ви можете підрахувати, що його річна прибутковість становила близько 25-26%.

Ну, це понад 20% щотижневого прибутку в Olymp Trade, який приведе вас до мільйона за один рік.

Заробляйте за допомогою компаундування на Olymp Trade
Як Уоррен Баффет створив своє багатство

Подивіться на графік вище. 1 мільйон протягом року з 20% щотижневої прибутковості та стратегією компаундування може спрацювати.

Чого ми можемо навчитися у Воррена Баффета, так це те, що навіть із досить невеликою прибутковістю за тиждень, використовуючи компаундування, ви можете з часом заробити статок. Звичайно, немає чарівної палички, яка зробить ваші мільйони справжніми. Для цього потрібно працювати. І уникнути втрат. Це також урок Уоррена Баффета. Не втрачайте гроші зі свого рахунку.

Це не завжди буде можливо. Ви обов'язково зазнаєте втрат. Однак не падайте духом. Навіть якщо зробити кілька кроків назад, ви все одно зможете отримати 20% наприкінці тижня, якщо будете навчатися, практикуватися та виконувати.

Заробляйте за допомогою компаундування на Olymp Trade
Золоті правила Уоррена Баффета

Як було сказано раніше, поразки є частиною цієї гри. Уоррен Баффет сказав би не втрачати жодного долара зі своїх коштів. Але ми можемо виразити це такими словами: ніколи не завершуйте тиждень із збалансованим рахунком, меншим, ніж на початку. Не зациклюйтеся на цих 20%.

Можливо, за один тиждень ви заробите лише 3%. Але через тиждень ви можете закритися на 80%. Найголовніше – це взагалі отримати якийсь прибуток. І ви побачите, що послідовність приносить плоди.

Торгівля проти інвестування

Багатство Уоррена Баффета було створено в основному за рахунок грошових вкладень. Торгівля – це зовсім інша історія.

Заробляйте за допомогою компаундування на Olymp Trade
Ви повинні мати стратегію, щоб отримати прибуток

Традиційні стратегії, засновані на buy and hold, приносять прибуток лише тоді, коли вартість акцій зростає. З іншого боку, торгівля фінансовими деривативами дозволяє заробляти гроші незалежно від того, зростають чи падають ціни. У результаті ваші статки можуть збільшуватися набагато швидше, ніж якби ви були інвестором.

Важливо, щоб у вас була стратегія. Якщо ви хочете заробляти гроші, вам потрібно мати їх і знати, як ними користуватися. На щастя, є багато стратегій, з яких ви можете вибрати. Переконайтеся, що ви вибрали той, який вам найбільше підходить.

Моя історія заробітку в Olymp Trade

Я починав як трейдер валютних пар. Я впав у безумство криптовалют і повинен визнати, що добре заробив. Однак крипто-бульбашка повинна була лопнути в якийсь момент, тому я вирішив вибратися, поки не пізно. Зараз я торгую лише цифровими деривативами. Як бачите, я торгував на різних ринках. І я заробив на кожному, тому не можу сказати, що один кращий за інший.

Заробляйте за допомогою компаундування на Olymp Trade
Криптовалютна бульбашка ледь не поховала біткойн

У 2017 році криптовалютна бульбашка вибухнула. Це може бути гарним прикладом того, чому стратегія інвестування «купуй і тримай» є поганою. Лише за кілька місяців вартість біткоїна зросла до понад 20 000 доларів. Але сьогодні його вартість становить близько 8000 доларів. Уявіть собі інвесторів, які купили біткойн за 20 000 доларів і тримають його в надії, що він знову підніметься.

А тепер подумайте про трейдера деривативів на криптовалюту. Він не тримає монет. Але він все ще заробляє гроші, торгуючи на ціні монети. Ціна зростає або падає, і він може отримати прибуток на цих коливаннях ціни.

Кілька слів про криптовалюти

Коли вартість криптовалюти падає, у вас ще є шанс отримати частину свого початкового капіталу. Однак деякі криптовалюти повністю зруйнувалися.

Заробляйте за допомогою компаундування на Olymp Trade
Деякі з криптовалют обвалилися

Так сталося, наприклад, з Ifan і Pincoin. Люди, які вклали в них гроші, втратили всю інвестицію. Тим не менш, все ще є деякі, хто продовжує інвестувати в нові криптовалюти. Вони вважають, що ці нові криптовалюти працюватимуть як BTC або ETH. Чесно кажучи, я не бачу, щоб це трапилося найближчим часом.

Що я можу порекомендувати вам, так це відкрити рахунок Olymp Trade зараз. Попрактикуйтеся деякий час на безкоштовному демо-рахунку, а потім використовуйте компаундування та отримайте 20% щотижневого прибутку. Якщо все піде за планом, через рік у вас буде досить залишок на рахунку.

Я буду радий почути від вас. Як ви це бачите? Напишіть свої погляди в розділі коментарів нижче.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!