Все, що вам потрібно знати про торгівлю з розбіжностями на Olymp Trade

Все, що вам потрібно знати про торгівлю з розбіжностями на Olymp Trade

Основне завдання трейдера - спостерігати за рухом ціни, а потім відкривати угоду на основі цих спостережень. Іноді на ціновому графіку видно сильну тенденцію, і тоді ситуація цілком зрозуміла. Але в інших випадках тенденція слабка або ціна консолідується. Один із способів боротьби з ними - пошук розбіжностей. Багато хто не знає, як реагувати на такі обставини. І це тема сьогоднішньої публікації.

Що таке розбіжність?

Щоб помітити розбіжність, вам доведеться використовувати спеціальні інструменти технічного аналізу, які називаються осциляторами. На платформі Olymp Trade ви можете вибрати з кількох. Вони будуть трохи відрізнятися. Основні правила, однак, залишаються незмінними.

У трейдера є кілька можливостей, коли справа доходить до визначення тренду. Він може просто провести лінію тренду. Він також може аналізувати різні часові рамки і робити висновки. І він також може використовувати ковзне середнє. Тренд може бути сильним або слабким. Щоб виявити його силу, ми можемо використати конвергенцію.

Конвергенція відбувається, коли певний осцилятор і ціна одночасно зростають або падають. Під час висхідного тренду і ціна, і осцилятор можуть створити максимум, а потім ще один, вищий порівняно з першим. Під час спадного тренду вони можуть сформувати мінімум, а потім ще один, нижчий за останній.

Ситуація, коли лише ціна досягає вищого максимуму, а осцилятор формує нижчий максимум під час висхідного тренду, називається дивергенцією. Подібним чином, коли ціна формує нижчий мінімум, але осцилятор створює вищий мінімум під час спадного тренду. Можна припустити, що тенденція слабшає і, швидше за все, найближчим часом зміниться.

Деякі з осциляторів, які пропонує Olymp Trade

Ви можете застосовувати різні типи осциляторів, щоб помітити розбіжність. Одним з них є дивергенція ковзної середньої конвергенції (MACD). Нижче ви можете побачити зразковий графік із MACD. Ціна падає та створює нижчий мінімум, тоді як MACD рухається вгору та встановлює вищий мінімум. Це можна сприйняти як сигнал про розворот тренда.

Все, що вам потрібно знати про торгівлю з розбіжностями на Olymp Trade
Зверніть увагу на різницю між ціною та поведінкою MACD

Стохастичний осцилятор є ще одним прикладом осцилятора, який ви можете використовувати. На графіку нижче знову спостерігається спадний тренд. Але тільки ціна рухається вниз. Stochastic зростає. Тенденція скоро зміниться.

Все, що вам потрібно знати про торгівлю з розбіжностями на Olymp Trade
Інший приклад дивергенції зі стохастичним осцилятором

Найкращі точки входу при торгівлі з дивергенцією

Багато трейдерів вважають сигнали, отримані від розбіжностей, недостатньо сильними. Вони стверджують, що осцилятор може демонструвати розбіжність протягом тривалого часу, перш ніж тенденція справді зміниться. Отже, питання полягає в тому, коли ви повинні відкрити транзакцію.

Для того, щоб знайти найкращі точки входу з розбіжностями, ви повинні слідувати патернам свічок і застосовувати методи прайс-екшн. Наприклад, ви можете спостерігати за пін-баром у верхній частині висхідного тренду або в нижній частині низхідного тренду та розпочати торгівлю відразу після нього.

Все, що вам потрібно знати про торгівлю з розбіжностями на Olymp Trade
Pin bar можна використовувати як тригер транзакції

Індекс відносної сили (RSI) є ще одним осцилятором, який може бути чудовою допомогою у виявленні розбіжності. Подивіться на діаграму нижче. RSI демонструє розбіжність. Тепер спостерігайте за ціновими стовпчиками. Утворився візерунок подвійного верху. Це дає вам підтвердження сприятливого моменту для входу в торгівлю.

Все, що вам потрібно знати про торгівлю з розбіжностями на Olymp Trade
Модель подвійної вершини, підтверджена розбіжністю RSI

Резюме

Осцилятори допомагають помітити розбіжність. Розбіжність — це не те, що відбувається постійно. Часом помітити це буває важко. Але як тільки ви це побачите, ви можете очікувати, що тенденція скоро зміниться. Щоб визначити найкращі точки входу, скористайтеся додатковими методами, як-от розпізнавання візерунків свічок.

Olymp Trade пропонує практичний рахунок. Вам нічого не коштувало його відкрити. Крім того, він поповнюється віртуальною готівкою, тому всі транзакції, які ви там здійснюєте, відбуваються без жодного ризику. Це ідеальне місце, де ви можете попрактикуватися у визначенні розбіжностей і пошуку точок входу для своїх транзакцій, які принесуть вам прибуток.

Розкажіть нам у розділі коментарів нижче про свій досвід роботи з розбіжностями. Я буду радий почути від вас.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!