Щотижневий план заробітку на платформі Olymp Trade

Щотижневий план заробітку на платформі Olymp Trade

Отримуйте щотижневий прибуток на Olymp Trade

Жовтень закінчився для мене дуже добре. Хоча прибуток дещо впав за останні 2 тижні, мені все одно вдавалося заробляти щодня. Загалом жовтень приніс мені прибутку близько 1000 доларів.

Якщо ви коли-небудь задавалися питанням, як отримувати постійний прибуток на Olymp Trade, цей посібник для вас. Тут ви знайдете відповідь на своє запитання. Давайте до цього!

Багатьом трейдерам важко торгувати на платформі Olymp Trade. Як я можу отримувати постійний прибуток?

Важлива роль терпіння

Терпіння – це чеснота. Іноді краще робити менше угод, ніж торгувати заради неї самої. Бувають дні, коли я укладаю лише 4 угоди. Або навіть менше. Тому що вам потрібно визначити ідеальні ринкові умови, перш ніж ви зможете думати про розміщення торгівлі. І ви можете визначити ринок лише тоді, коли терпляче аналізуєте графіки протягом багатьох годин.

Аналіз повинен включати вашу стратегію. Умови, яких ви шукаєте, мають бути достатньо сприятливими для використання вашої стратегії. Крім того, ви не можете переключитися на інший ринок лише тому, що на цьому немає хорошої ситуації для входу. Успішна торгівля - це гра в очікування.

Я знаю, що мої операції мають більше шансів на успіх, якщо я чекаю відповідних ринкових умов. Ця гра нагадує мені снайпера, якому потрібно чекати відповідних обставин, щоб зробити ідеальний постріл.

Щотижневий план заробітку на платформі Olymp Trade
Трейдер схожий на снайпера

Найкращі трейдери точно такі ж, як снайпери. Вони терпляче чекають ідеальних умов, перш ніж почати торгувати. Додатково допоможе мати індивідуальний торговий план. Я рекомендую створити такий, який буде доповнювати ваші торгові цілі.

План буде відрізнятися для трейдера, мета якого — заробляти 100 доларів на день, і для того, хто хоче заробляти 50 доларів на день. Щоб підготувати хороший торговий план, вам доведеться включити два основних компоненти. Один стосується ваших особистих операцій, а інший стосується загального керування вашим обліковим записом Olymp Trade. Тепер частина, яка стосується ваших окремих транзакцій, стосується ринкових умов, необхідних для входу в торгівлю, наприклад:

  • Сума інвестицій для однієї операції
  • Фінансовий інструмент, яким ви хочете скористатися
  • Тривалість торгівлі
  • План управління капіталом

Останній пункт плану управління капіталом має включати:

  • Сума грошей, яку ви хочете заробити за день
  • Кількість транзакцій, які ви хочете зробити за день
  • Сума грошей, яку ви хочете отримати від кожної операції
  • Сума капіталу, яка вам знадобиться для досягнення цільового щоденного прибутку
  • Максимальна сума можливих втрат до закінчення торгів за цей день

Скласти торговий план не так вже й складно. Далі слідує. Я маю на увазі, що мати план – це одне, але використовувати його, дотримуватися його та працювати над ним – це складна частина. Торговий журнал - друг успішного трейдера. Він відстежує угоди та причини кожної транзакції. Це допомагає проаналізувати продуктивність.

Щотижневий план заробітку на платформі Olymp Trade
Ви повинні документувати всі свої операції

Ведення власного торгового журналу має велике значення. Статті на OlympTradeWiki.com написані з нашого досвіду, і немає нічого, що ми не пробували самі. Тепер, щоб заробити хороші гроші, я закликаю вас застосовувати знання на практиці. І, природно, вести торговий журнал.

Заробіток з Olymp Trade

Ви можете багато чому навчитися у професійних трейдерів, на їхніх помилках і успіхах. Це може скоротити ваш шлях до заробітку стану трейдера. І це те, що ви знайдете на веб-сайті OlympTradeWiki.com.

Однак не забувайте, що вдосконалювати свої навички можна лише практикуючись. Не існує чарівної формули успіху. І тут на допомогу приходить демо-рахунок Olymp Trade. Перш ніж перейти на реальний рахунок, спробуйте деякий час торгувати на безкоштовному навчальному рахунку. Це не гарантує успіху, але покращить ваші шанси.

Створення особистого плану в Olymp Trade

Ви можете заробити гроші трьома способами. Один із них — торгувати самостійно. Таким чином, ви єдина людина, відповідальна за ваш успіх і невдачу. Тільки від вас залежить, як ви будете будувати і виконувати торговий план.

Моя пригода з торгівлею в Olymp Trade почалася з відкриття безкоштовного демо-рахунку. Я займався близько місяця. Тоді я відчув, що готовий перейти на справжній обліковий запис Olymp Trade. Я вніс 30 доларів і прагнув заробляти 2 долари щодня.

Якби все йшло за планом, то до кінця тижня я б заробив 10 доларів. Я вирішив взяти 5-хвилинний таймфрейм і суму інвестицій не більше 1$. І цих правил я дотримуюсь донині.

Щотижневий план заробітку на платформі Olymp Trade
Ваш власний торговий план – запорука успіху

Вам, мабуть, цікаво, які ще два способи заробити гроші. Ну а друге – платити за сигнали.

Таким чином вам не доведеться витрачати години на аналіз ринку, тому що є люди, які зроблять це за вас. Потім вони надішлють вам сигнали, коли потрібно входити в торгівлю. Але пам’ятайте, що вони не візьмуть відповідальності за збитки, які ви можете понести.

Також є можливість інвестувати гроші з менеджерами фондів.

Те, що вони роблять, це торгують від вашого імені, а потім діляться вигодами. Але в цьому є досить високий ризик. Були ситуації, коли великі інвестиційні фонди розвалювалися. Крім того, для початку потрібні величезні гроші.

Однозначно проголосував би за перший варіант. Зробіть це самі та візьміть повну відповідальність за свої операції. Я працюю в Olymp Trade 4 місяці, і мої щомісячні прибутки процвітають.

Я можу отримувати прибуток завдяки хорошому особистому торговому плану та використанню відповідних стратегій управління грошима. Я впевнений, що ви отримаєте користь від того ж.

Щотижневий план заробітку на платформі Olymp Trade

Більше порад про те, як отримати стабільний прибуток на Olymp Trade

Сума інвестицій на угоду має становити 5% або менше від балансу на рахунку. Деякі трейдери вкладають багато грошей в одну угоду, навіть 100%, в надії на високий прибуток. Але оскільки в торгівлі немає гарантій, це може бути остання торгівля, яку вони здійснять.

Крім того, виконуйте лише кілька транзакцій на день. За день укладаю не більше 10 угод. Можна подумати, що чим більше, тим більший прибуток. Але це не обов'язково працює таким чином. Насправді це призводить до більшого ризику.

Щоразу, коли ви хочете запровадити нову стратегію, спочатку перейдіть до свого демо-рахунку. Таким чином ви уникнете деяких втрат.

Виберіть таймфрейм, який перевищує 1 хвилину. Діаграми просто легше аналізувати, якщо спостерігати за ними протягом тривалого часу. І якщо ваш аналіз правильний, ви, швидше за все, отримаєте прибуток.

Це кілька хороших порад, які я маю для вас, які допоможуть вам отримувати постійний прибуток на Olymp Trade. Хочете щось додати? Або ви хочете розповісти нам свою історію? Розділ коментарів, який ви знайдете нижче, призначений саме для цього!

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!