Посібник із торгівлі за допомогою лінії тренду на Olymp Trade

Посібник із торгівлі за допомогою лінії тренду на Olymp Trade

Лінія тренду – це дуже практичний інструмент, який ви можете знайти на платформі Olymp Trade. Основна мета - відстежувати рух ціни разом із трендом. Цей інструмент є графічною функцією, що означає лише те, що він не з’являється автоматично. Його вам доведеться намалювати самостійно. Але як би складно це не звучало на початку, за допомогою цього посібника ви скоро освоїте використання лінії тренду.

Примітка. Тут ми покажемо вам, як використовувати лінію тренду під час торгівлі за висхідним трендом, але це не відрізняється від торгівлі за низхідним трендом. Просто використовуйте правила, яких ми вас тут навчимо.

Ми вже згадували, що метою малювання лінії тренду є відстеження змін ціни. Але це стосується лише нинішнього тренду. Передбачається, що він з’єднує вищі мінімуми у висхідному тренді. Говорячи про низхідний тренд, він природно приєднається до нижчих максимумів. Тепер пояснимо основні терміни.

Висхідний тренд – основні терміни, з якими вам, можливо, доведеться ознайомитися.

ВИСХОДНИЙ ТРЕНД – це перша концепція, яку потрібно зрозуміти. В основному це означає зростання цін. На ринку домінують бики, що показано на графіку більш довгими бичачими свічками (зелений колір). Піки зростають разом із зростанням цін. На наступній діаграмі ви можете побачити, що піки 2 і 4 поступово зростають.

Посібник із торгівлі за допомогою лінії тренду на Olymp Trade
Як формується модель висхідного тренду?

КОРЕКЦІЙНИЙ РУХ – Висхідний тренд не обов’язково означає, що продавці неактивні. Фактично, вони постійно намагаються знизити ціни. І це викликає коливання цін. Коли їм вдасться отримати контроль над ринком, ціни повинні будуть знизитися. І це саме те, що ми називаємо корекційним рухом. Але незабаром покупці захоплять ринок і ціни знову піднімуться.

На наступній схемі рух корекції видно між точками 2 і 3. Цифра 2 вказує на рух, коли покупці є найбільш активною частиною. Тим не менш, продавці не далеко від поля зору і вони знижують ціни до точки 3. Протягом цього часу покупці ще працюють, і в кінці ціна знову піднімається вгору і досягає точки 4.

Посібник із торгівлі за допомогою лінії тренду на Olymp Trade
Зона коригування у висхідному тренді

Завжди пам’ятайте, що корекційний рух з’явиться в кожному тренді. Коли ми спостерігаємо висхідний тренд, ви можете помітити деякі ведмежі свічки серед бичачих. Ці області корекції створюють рівні підтримки та опору по всьому тренду.

Як використовувати лінію тренду під час торгівлі на платформі Olymp Trade.

Щоб використовувати лінію тренду, її потрібно намалювати на графіку. Для цього спочатку відкрийте графік японської свічки. Вибирайте свічки з інтервалом в 1 хвилину. Потім ви натискаєте функцію графічних інструментів і вибираєте лінію тренду. Тепер ви можете намалювати лінію тренду, точно так, як ми це зробили на діаграмі нижче.

Посібник із торгівлі за допомогою лінії тренду на Olymp Trade
Висхідний тренд на USDJPY 1 млн

У який момент найкраще входити в угоду, використовуючи лінію тренду на Olymp Trade?

Подивіться на графік нижче.

Посібник із торгівлі за допомогою лінії тренду на Olymp Trade

Тенденція, показана тут, є висхідною тенденцією з піками, позначеними цифрами 2, 4, 6, 8 і 10. Як ви вже знаєте, це точки корекції. Ціна трохи падає, щоб ще раз піднятися. Не рекомендується відкривати торгові позиції на цих рівнях. Це вимагатиме, щоб ви зайшли в позицію продажу, і все ж висхідний тренд продовжується.

Рекомендується входити в позицію купівлі в точках 3, 5, 7 або 9, коли ціна значно нижча. Майте на увазі, що тенденція, швидше за все, зміниться на протилежну в якийсь момент у майбутньому. Ваші торгові позиції мають бути більш короткостроковими з розвитком тренду. Таким чином, якщо вам вдасться розмістити позицію в точці номер 3, ваша довга позиція повинна виконуватися значно довше, ніж якщо ви входите в точки 5 або 7.

Використання ліній тренду може бути корисним для досягнення ваших цілей. Нанести їх на схему досить просто. Вони допоможуть вам визначити справжню тенденцію.

Негайно спробуйте цей інструмент на своєму демо-рахунку Olymp Trade. Трохи попрактикувавшись, ви готові використовувати його з реальними грошима. Тільки будьте дуже обережні, оскільки в торгівлі немає гарантій. Пам'ятайте, ми будемо раді почути від вас, чи зустріли ви якісь перешкоди на шляху, чи ви отримали це відразу.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!