Не поспішайте в процесі торгівлі, і ви досягнете успіху з Olymp Trade

Не поспішайте в процесі торгівлі, і ви досягнете успіху з Olymp Trade
Хороша торгівля може не прийти відразу. Імовірність здійснення угоди залежить від вашої стратегії, стилю торгівлі, ситуації на ринку та багатьох інших факторів.

Концентрація і вміння чекати - ті якості, які допомагають трейдерам бути на зв'язку протягом тривалого періоду часу. Тому ажіотаж - один з найсерйозніших ворогів трейдера.


Пастки трейдингу

З якими типовими ситуаціями допомагає боротися «правило 15 хвилин»? Ось три найпоширеніші приклади:
A. Трейдер планує здійснити угоду за певною ціною, але через побоювання не отримати відповідних умов у майбутньому закриває угоду за явно невигідною для нього ціною.

Б. Індикаторна торгова стратегія ще не дала належного сигналу, але трейдер вже відкриває угоду.

C. Різкий рух ціни (наприклад, після виходу новин) створює видимість початку тренду. Трейдер переживає, що може упустити можливість швидкого заробітку, і відкриває угоду.


Це звучить як дзвінок? Ці пастки підстерігають багатьох трейдерів, і деякі з них ніколи не вислизають. Але це не означає, що ви повинні зв'язатися з ними.


Втягнутися в процес

«Правило 15 хвилин» активно використовується в реальному житті, коли люди хочуть почати робити щось нове, будь то читання або заняття спортом. Коротко це звучить так:

«Якщо ви не можете змусити себе щось зробити, хоча б спробуйте, витративши на це всього чверть години».

Очікується, що процес вас якось захопить, і наступного разу зважитися на ту ж дію буде набагато легше. І з часом це заняття стане невід’ємною частиною вашого повсякденного життя.Будь господарем ситуації

Коли трейдер необізнаний або недостатньо дисциплінований, він може зійти. Однак поспіх легко подолати, якщо знати його природу і розуміти, що позбутися від нього піде тільки на користь.

Ми познайомимо вас із простим «правилом 15 хвилин». Дотримуючись його, ви без поспіху проведете максимум хороших угод і завжди будете тримати ситуацію під контролем.

Єдине, відзначимо, що ці рекомендації будуть корисні в основному тим, хто здійснює велику кількість угод протягом однієї торгової сесії.


Щоб не промахнутися і не втратити

Трейдер завжди стикається з двома важливими завданнями: не втратити свої гроші та отримати прибуток. А завдання збереження капіталу ще важливіше

. Успішні трейдери кажуть, що перший етап на шляху до оволодіння трейдингом — це вміння торгувати стабільно. Навіть якщо кінцевий результат нульовий.

Загалом, успіх у торгівлі залежить від уміння чекати і боротися з подразниками. На нашу думку, більш ефективний спосіб розвитку цих навичок – не аналізувати вже зроблені помилки, а запобігати їм.


Якість краща за кількість

Ось як правило застосовується в нашому випадку: спробуйте спостерігати за графіками і торгувати подумки протягом 15 хвилин. Міняйте активи, дивіться на значення індикаторів, але відкривайте транзакції тільки в розумі.

Ідея полягає в тому, що ви повинні поступово навчитися перемагати власне бажання здійснювати якомога більше другосортних угод, яке часто є несвідомим. Уникайте суєти і позбудьтеся прагнення доводити коло.

Натомість ви прийдете до розуміння того, що якість краща за кількість. Застосування правила допоможе вам виробити звичку відкривати тільки першокласні операції.
Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!