Короткий посібник із ознайомлення з інтерфейсом торгівлі Olymp Trade

Короткий посібник із ознайомлення з інтерфейсом торгівлі Olymp Trade

На платформі Olymp Trade ви знайдете один із найкращих торгових інтерфейсів. Він розроблений інтуїтивно зрозумілим і містить багато функцій, які полегшать вашу торгову кар’єру. На мій погляд, найбільша перевага платформи Olymp Trade — це простота її інтерфейсу користувача. Для людей, які мають досвід роботи з іншими платформами, ознайомитися з добре організованими функціями платформи – справа секунди. У цьому посібнику ми розповімо вам про різні функції торгового інтерфейсу Olymp Trade.

На скріншоті нижче ви можете побачити цифри, що відповідають конкретним функціям платформи, які будуть описані далі. Але майте на увазі, що деякі піктограми та розділи можуть розміщуватися дещо по-іншому, залежно від роздільної здатності екрана, розміру вікна та спеціальних налаштувань.

Короткий посібник із ознайомлення з інтерфейсом торгівлі Olymp Trade
Пояснено інтерфейс торгівлі Olymp Trade

Розділ довідки (1)

Піктограма знака питання, розташована у верхній панелі (або вгорі лівої бічної панелі), приведе вас до підменю довідки. Звідти у вас є доступ до чату підтримки, ви можете переглядати численні відеоуроки, які охоплюють не лише функції платформи, але й цінний вміст для вивчення нових торгових інструментів і стратегій. Існує також віртуальний помічник, який може допомогти вам з найпопулярнішими темами, пов’язаними з функціональністю платформи Olymp Trade і технічним аналізом. Якщо у вас є VIP-статус, тут ви можете знайти спеціальні торгові сигнали.

Головне меню (2)

Так звана «іконка гамбургера» переведе вас у загальне меню платформи Olymp Trade. Звідси ви можете керувати своїм рахунком, робити депозити та знімати кошти, переглядати історію ваших минулих транзакцій, змінювати особисті дані та переглядати минулі котирування будь-якого активу. Тут ви також можете змінити платформу, щоб використовувати її для торгівлі похідними фінансовими інструментами або CFD (іноді їх називають валютними парами). Якщо вас цікавлять такі інструменти, як економічний календар, торгові сигнали та навчальний контент, наданий Olymp Trade, до них також можна легко отримати доступ звідси.

Баланс на рахунку (3)

Ви можете побачити фактичний баланс рахунку у верхньому правому куті екрана. Ви можете використовувати його як перемикач між демонстраційним і реальним обліковим записом.

Зробити депозит (4)

Кнопка депозиту зрозуміла сама за себе. Ви можете внести депозит на свій реальний або демо-рахунок.

Розділ торгової діяльності (5)

Розділ торгової діяльності розташований на правій бічній панелі або внизу інтерфейсу платформи. Він розділений на дві вкладки: Торги та Ордери. На вкладці «Торги» ви можете стежити за своїми відкритими позиціями, переглядати ефективність своїх минулих угод, а за допомогою вкладки «Замовлення» ви можете отримати уявлення про свої незавершені замовлення. Виконані ордери пов’язані з угодами, тому ви можете легко отримати доступ до результатів угоди.

Управління торгівлею (6, 7, 8)

Тут крок за кроком ви можете легко налаштувати свою торгівлю. Для торгівлі фінансовими деривативами вам потрібно буде вибрати час закінчення (6), суму вашої торгівлі (7) і прогнозований напрямок підкресленого ринку (8 – зелений для вищої, червонуватий для нижчої ціни). Вищі та нижні кнопки, звичайно, визначають, що ви думаєте, що ринкова ціна буде вищою або нижчою за ціну виконання, яка відображається посередині між ними.

Функції діаграм (9, 10, 11, 12)

Усі елементи діаграми розміщено у лівому верхньому куті області діаграми. Звідти ви можете вибрати актив, який хочете спостерігати та торгувати (9). Значок компаса (10) надасть вам доступ до різноманітних технічних індикаторів та інструментів для малювання. Вони допоможуть вам проаналізувати ринок. Далі знаходиться перемикач типу діаграми (11). Ви можете вибрати тип діаграми, який підходить саме вам. Тут ви можете знайти найпопулярніші форми представлення цінових даних на часовій шкалі: Area (лінійний графік), Japanese candlesticks, Heiken Ashi та Bars. Останнім є значок плюса (12), який дозволяє спостерігати за кількома приладами одночасно. Ви також можете використовувати другу діаграму для аналізу одного ринку на кількох таймфреймах. Наприклад, ви можете торгувати EURUSD з 5-хвилинного періоду часу, використовуючи також 15-хвилинний графік EURUSD для розпізнавання тренду вищого рівня.

Навігація за діаграмою (13, 14, 15, 16)

Посередині, у нижній частині діаграми, ви знайдете невеликий розділ із кнопками, які допомагають переміщатися по діаграмі. Ви можете збільшувати/зменшувати графік (13,14), ви можете змінювати часові рамки графіка від 15 секунд до 1 місяця (15). Якщо ви спостерігали за минулими ринковими ситуаціями, перетягуючи графік назад, ви можете швидко повернутися до поточної свічки. Потім ви можете скористатися правою піктограмою шеврона (16), і вона призведе до діаграми, що відображає поточну цінову дію.

Різні види торгового інтерфейсу

На початку цієї статті я писав, що деякі частини інтерфейсу користувача можуть розташовуватися по-різному. Чим більше ви будете використовувати платформу Olymp Trade, тим краще ви з нею ознайомитеся. З часом ви зможете зробити деякі налаштування. Майте на увазі, що коли ви торгуєте CFD (валютними парами), розділ керування торгівлею виглядатиме дещо інакше. Терміну дії не буде, але у вас будуть додаткові інструменти для використання кредитного плеча (мультиплікатора) і функцій Stop Loss / Take Profit.

Я впевнений, що тепер ви знайомі з торговим інтерфейсом Olymp Trade і відчуваєте себе комфортно з ним. Якщо у вас є запитання або ви хочете поділитися своєю думкою про інтерфейс користувача Olymp Trade, будь ласка, не соромтеся та скористайтеся розділом коментарів нижче.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!