Які особливості Olymp Trade MetaTrader 4 (MT4)

Які особливості Olymp Trade MetaTrader 4 (MT4)
Хоча ви можете продовжувати насолоджуватися чудовою торгівлею на онлайн-платформі Olymp Trade, MetaTrader 4 також заслуговує вашої уваги. чому

MetaTrader 4 (MT4) має багато переваг. Термінал з'явився на ринку більше 10 років тому, але трейдери Forex з кожним роком все більше цікавляться ним. У цій статті ми розповімо вам про основні причини, чому варто спробувати цей засіб.

Нові активи Olymp Trade MT4

Olymp Trade MT4 має нові валютні пари, індекси та метали. Наприклад, можна заробити на волатильності китайського юаня або інвестувати в іспанський фондовий індекс.

Загальна кількість активів, доступних для торгівлі, становить 67. Під час торгівлі валютними парами ви можете використовувати найбільше кредитне плече 1:400. Кредитне плече 1:50 можна використовувати при роботі з металами, а 1:30 — для торгівлі індексами та товарами.

Щоб переглянути весь список торгових інструментів, увійдіть в термінал і натисніть гарячі клавіші Crtl+U.
Які особливості Olymp Trade MetaTrader 4 (MT4)


Розширення набору індикаторів на Olymp Trade MT4

Як тільки у MT4 з'явилася власна мова програмування з відкритим кодом, тисячі трейдерів зайнялися розробкою індикаторів. В результаті існує величезна кількість унікальних індикаторів, до яких трейдери можуть отримати доступ, використовуючи термінал.

Багато з цих розробок знаходяться у відкритому доступі. Їх можна завантажити у внутрішню папку терміналу та почати використовувати після перезавантаження MT4. Усі нові інструменти будуть у розділі «Власні».

Зверніть увагу: файли індикаторів мають розширення .ex4 або mql4. Не використовуйте інші формати, щоб уникнути небезпеки для свого торгового рахунку чи комп’ютера.

Графіки на Olymp Trade MT4

При роботі з МТ4 можна використовувати кілька графіків одночасно. Їх кількість обмежується тільки технічними характеристиками вашого комп'ютера. Крім того, деякі параметри, такі як типи діаграм, колірна схема та багато інших, можна налаштувати окремо в кожному вікні.
Які особливості Olymp Trade MetaTrader 4 (MT4)
Трейдери зберігають готову версію налаштування як шаблон і застосовують її пізніше.
Які особливості Olymp Trade MetaTrader 4 (MT4)


Типи замовлень

У Olymp Trade MT4 доступно 5 торгових ордерів:

Ринкове виконання — ордер на відкриття торгівлі, який буде негайно виконано за поточною ринковою ціною.

Buy limit — різновид відкладеного ордера. Використовуйте його, коли ви хочете купити актив за нижчою ціною, ніж поточна.

Ліміт продажу — це відкладене ордер є ордером на продаж активу за вищою ціною, ніж поточна.

Buy Stop — відкладений ордер на покупку активу за вищою ціною, ніж поточна.

Sell ​​Stop — наказ продати актив за нижчою ціною, ніж поточна.
Які особливості Olymp Trade MetaTrader 4 (MT4)
На відміну від ринкових ордерів, відкладені ордери працюють лише тоді, коли ціна активу досягає певних заданих значень.

Наприклад, ви хочете купити золото (XAU/USD), якщо його ціна подолає рівень психологічного опору в 1500,00 доларів США за унцію. Припустимо, зараз метал коштує $1475,00. У цьому випадку краще використовувати ордер Buy Stop і розмістити його вище 1500 $.

Використовуйте гарячу клавішу F9, щоб викликати вікно нової торгівлі.

Звичайно, ви також можете ефективно керувати своїми позиціями, використовуючи Stop Loss, Take Profit і Trailing Stop у MT4.


Радники з Olymp Trade MT4

MetaTrader 4 — це перша платформа, яка дозволяє звичайним трейдерам використовувати справжніх торгових роботів (Expert Advisors). Експерт — це алгоритм, який постійно аналізує ринок і надає торгові рекомендації. Ви також можете надати йому права торгувати, закривати та керувати вашими угодами — загалом, виконувати функції, якими зазвичай керує особа.

Розробка роботів трудомістка. Але, як і у випадку з індикаторами, ви можете шукати готові радники в мережі, на тематичних форумах і сайтах. Принаймні ви знайдете базові системи аналізу, засновані на деяких надійних осциляторах та інших методах технічного аналізу.

Багато хто мріє мати прибуткового робота, але будь-яка торгова стратегія може провалитися. Все, що ми можемо зробити, це протестувати експерт перед використанням. Тому в МТ4 є спеціальний тестер стратегій.

Цей сервіс аналізуватиме ефективність експерта, використовуючи історичні дані, беручи до уваги параметри, які ви встановили перед запуском (наприклад, допустиму просадку або розмір позиції).

Зверніть увагу, що будь-який експерт має свої сильні та слабкі сторони. Наприклад, вбудоване ковзне середнє (не плутайте його з індикатором), швидше за все, буде добре працювати, коли з’явиться новий тренд, тоді як отримати прибуток від використання цього інструменту, коли ринок флет, буде важко.

Радник Moving Average відкриває позицію при пробиті лінії SMA і закриває її при зворотному перетині сигнальної лінії базового індикатора. Загалом, ця концепція є трендовою розробкою, яку краще використовувати при торгівлі волатильними активами, що характеризуються сильнішими трендами.

Тестування цієї стратегії допомогло трейдерам виявити істотний недолік: алгоритм закриття позицій з прибутком неефективний. З цієї причини, якщо ви вирішите скористатися цим експертом, ми рекомендуємо вам негайно встановити мобільний додаток. Це дозволить вам фіксувати прибуток з будь-якої точки світу, де є підключення до Інтернету. Не забудьте перевірити інші методи аналізу.


Мультиплатформна функція

Повний набір переваг MT4 доступний лише в термінальній версії для персональних комп’ютерів на базі Windows або Mac OS. Однак ви знайдете все необхідне для торгівлі в Інтернеті та мобільних додатках.

Ви можете отримати посилання на різні версії платформи у своєму торговому обліковому записі.
Які особливості Olymp Trade MetaTrader 4 (MT4)
Наприклад, веб-версія включає 31 індикатор і більше 20 графічних інструментів (методи Фібоначчі, Ганна, Елліота). Ви також можете налаштувати параметри діаграми, змінивши її тип або колірну складову. Подібні параметри доступні в мобільних додатках.
Які особливості Olymp Trade MetaTrader 4 (MT4)
Вищезазначені особливості терміналу МТ4 роблять його незамінним інструментом. Його аналітична складова допоможе вам краще зрозуміти ринок, відстежувати тенденції чи показання індикаторів більшої кількості активів одночасно. Якщо ви хочете зробити прорив у мистецтві трейдингу або підвищити свій професіоналізм, MetaTrader 4 — це все, що вам потрібно.
Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!