Як визначити та торгувати Inside Bar Pattern на Olymp Trade

Як визначити та торгувати Inside Bar Pattern на Olymp Trade

Вступ до шаблону Inside Bar

Торгівля Price Action базується на зміні ціни на графіку. Свічники часто формують моделі, які повторюються, і, таким чином, можуть бути використані для прогнозування майбутнього напрямку ціни. Внутрішня смужка є прикладом такої, і я опишу її для вас сьогодні.

Є два цінових смуги у внутрішньому смузі. Головне правило полягає в тому, що другий знаходиться всередині першого, тобто він нижче лежить вище, а високий нижче в порівнянні з першим. Він може бути розташований посередині, внизу або вгорі.

Вищевказане більшість трейдерів вважають правильним. Деякі, однак, допускають можливість того, що мінімуми або максимуми двох свічок рівні.

Смуги в візерунку часто називають материнською смугою або MB і внутрішньою смугою (IB).

Внутрішня панель символізує момент консолідації ціни. Така пауза часто буває після сильного руху. Потім виконується попередній напрямок. Іноді можна торгувати розворотами трендів за допомогою моделі внутрішнього бару. У цих випадках ви повинні поєднувати його з рівнями підтримки та опору.

Як визначити та торгувати Inside Bar Pattern на Olymp Trade
Внутрішній бар шаблон

Торгівля з візерунком внутрішнього бару на Olymp Trade

Існує кілька способів торгівлі за допомогою моделі внутрішнього бару. Але найчастіше використовуються наступні два.

Перший метод полягає у використанні шаблону внутрішньої смуги, коли ринок має тенденцію. Ви торгуєте відповідно до тренду. Ви можете почути вислів «проривна гра» або прорив внутрішнього бруска.

Другий спосіб, відомий також як розворот внутрішнього бару, передбачає торгівлю проти тренду. Потім він торгується від важливих цінових рівнів (підтримки або опору).

Як правило, трейдери встановлюють відкладені ордери на найнижчому або високому рівні Mother bar. Давайте детальніше розглянемо точки входу для ваших угод.

Торгуйте внутрішньою моделлю разом із трендом на платформі Olymp Trade

Відкриття позиції на продаж під час спадного тренду

Коли ви торгуєте за трендом і на ринку спостерігається низхідний тренд, вам слід відкрити позицію на продаж із візерунком внутрішнього стовпчика. Тоді це називається «сигналом продажу всередині бару». Використовуйте цю стратегію для валютних пар (CFD), хоча ви також можете знайти спосіб торгувати нею за допомогою угод із фіксованим часом. Щоб увійти в угоду, ви встановлюєте відкладений ордер у нижній частині материнської панелі, трохи нижче низького значення цієї свічки.

Як визначити та торгувати Inside Bar Pattern на Olymp Trade
Внутрішній бар у спадному тренді

Відкриття позиції на покупку під час висхідного тренду

Ви отримуєте «сигнал покупки всередині бару», коли на ринку спостерігається висхідний тренд. Ваш відкладений ордер повинен бути встановлений на максимумі основної панелі, трохи вище високого значення.

З сильними трендами ви, ймовірно, помітите багато внутрішніх візерунків і, таким чином, у вас буде багато можливостей увійти в торгівлю.

Як визначити та торгувати Inside Bar Pattern на Olymp Trade
Внутрішній бар у висхідному тренді

Торгівля внутрішнім шаблоном проти тренду на платформі Olymp Trade

Відкриття позиції на продаж із патерном внутрішнього бару та рівнем опору

Нижче ви бачите графік EURUSD із позначеним рівнем опору. Внутрішня модель бару розвинулась на лінії опору під час висхідного тренду. Ви торгуєте проти поточного напрямку, тому вам слід відкрити позицію на продаж. Тут ви також можете використовувати відкладений ордер для продажу за ціною трохи нижчою Mothers Low.

Як визначити та торгувати Inside Bar Pattern на Olymp Trade
Всередині планки на рівні опору

Відкриття позиції на покупку з патерном внутрішнього бару та рівнем підтримки

На іншому графіку для валютної пари NZDUSD намальована лінія підтримки. На цьому ключовому рівні розвинулася модель внутрішньої смужки, яка повідомляє про розворот тренда. Ви повинні відкрити позицію на покупку. Знову ж таки, ви можете використати відкладений ордер і встановити ордер на покупку трохи вище високого значення на материнській панелі.

Як визначити та торгувати Inside Bar Pattern на Olymp Trade
Внутрішня планка на рівні опори

Коли на ключових цінових рівнях з’являється патерн внутрішнього стовпчика, за ним часто слідує сильний рух. Це дає вам високі шанси отримати прибуток.

Остаточні інструкції щодо торгівлі з візерунком внутрішньої панелі

Часто можна почути пораду «торгуйте в тренді». Також у цьому випадку, особливо якщо ви перебуваєте на початку свого торгового шляху, рекомендується торгувати внутрішнім патерном разом із існуючим трендом. Торгівля розворотами трохи складніша і вимагає певного торгового досвіду.

Найкращий часовий проміжок діаграми для використання візерунка внутрішнього стовпчика становить 5 хвилин або більше. Не намагайтеся використовувати його з однохвилинними свічками. Такий малий часовий проміжок дасть вам багато помилкових сигналів.

Час від часу ви помічаєте кілька смужок Inside після смужки Mother. Це може бути 1, 2 або навіть 4 свічки. Кожен буде менше попереднього. Вони інформують про довший термін консолідації. Прорив, який відбудеться після цього, часто дуже потужний.

Слідкуйте за візерунками внутрішньої смуги, які розвиваються після патернів пін-бару. Вони зазвичай дають помилкові сигнали, тому важливо, щоб ви могли ідентифікувати різні моделі на графіку.

Спробуйте спочатку розпізнати візерунок внутрішньої смуги на своєму демо-рахунку Olymp Trade. Виберіть трендові ринки та торгуйте відповідно до тренду. Будьте дуже обережні, пробуючи це з реальними грошима – ця стратегія не є гарантією отримання прибутку. Будьте готові до втрат, особливо на початку.

Поділіться своїми думками щодо стратегії внутрішнього бару в розділі коментарів під сайтом.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!