Як використовувати антимартингейл управління капіталом на Olymp Trade

Як використовувати антимартингейл управління капіталом на Olymp Trade

На платформі Olymp Trade існує багато способів торгівлі. Також є багато стратегій на вибір. І щоб допомогти вам отримувати постійний прибуток, вам слід розробити хорошу стратегію. Моя пропозиція на сьогодні — це метод торгівлі проти мартингейла.

Можливо, ви чули про стратегію управління капіталом Martingale. Як випливає з назви, антимартингальний метод є чимось протилежним. Давайте подивимося, як це працює.

Вступ до антимартингейлового управління капіталом

Стратегія Мартингейла вимагає, щоб ви збільшували інвестовану суму кожного разу, коли відчуваєте збиток. З іншого боку, коли ви виграєте, ви зменшуєте суму грошей, інвестованих у наступну торгівлю.

Я вже казав, що сьогоднішня стратегія абсолютно протилежна системі Мартінґейла. Тут, у випадку програної торгівлі, ви зменшуєте інвестовану суму вдвічі та подвоюєте її, коли попередня транзакція була виграшною.

Як використовувати антимартингейл управління капіталом на Olymp Trade
Стратегія антимартингейла вважається менш ризикованою порівняно з системою Мартингейла. Однак це, ймовірно, принесе вам трохи менший прибуток, ніж Martingale.

Як використовувати стратегію проти мартингейла в Olymp Trade

Ви можете успішно торгувати угодами з фіксованим часом на платформі Olymp Trade за допомогою системи антимартингейла. Просто дотримуйтеся кількох правил.

Вирішіть, якою буде початкова сума інвестицій. Наприклад, почнемо з 10 доларів.

Аналізуйте ринок і прогнозуйте майбутній рух ціни. Введіть позицію в прогнозованому напрямку.

Що станеться, якщо ви програєте? Ви просто повинні підготуватися до наступної транзакції з сумою інвестицій у розмірі 5$.

Знову ж таки, спостерігайте за ринком і відкривайте транзакцію в напрямку на основі свого аналізу.

Після закінчення терміну дії ви побачите, що ваша транзакція виграла. Наступного разу ви повинні подвоїти суму, яку ви поставили на торгівлю. У нашому випадку ви повинні інвестувати 10 доларів.

Ваша третя торгівля програна, тому ви знову зменшуєте суму інвестицій до 5 доларів.

Провівши аналіз, ви відкриваєте позицію в потрібному напрямку, а по закінченні виявляєте, що це було правильне рішення. Отже, тепер ви повинні подвоїти суму.

Ви інвестуєте 10 доларів у п’яту угоду. Ти виграв. Ви знову подвоюєте капітал.

Цього разу ви втратили 20 доларів. З кожною втратою ви зменшуєте суму угоди вдвічі, тому вам слід покласти 10 доларів у наступну транзакцію.

Коли ви виграєте, ви подвоюєте суму інвестицій. Тож інвестуйте 20 доларів у восьму транзакцію.

Вам знову вдається. Подвоїти розмір торгівлі до 40 доларів.

Ще один успіх. Цього разу ви можете інвестувати до 80 доларів.

А тепер подивіться на таблицю внизу. Ви можете побачити свій загальний прибуток там. Це 96 доларів.

Як використовувати антимартингейл управління капіталом на Olymp Trade
10 послідовних угод із застосуванням антимартингейлуСтратегія антимартингейла принесе вам досить великий прибуток, коли більшість угод виграють. Але ніхто не може гарантувати, що це станеться кожного разу. Ситуація на ринках не стабільна, тому результати можуть відрізнятися на кожній сесії. Проте система антимартингейл дозволяє зберегти свій капітал.

Це часто вважається золотим правилом трейдингу, згідно з яким здатність утримувати баланс на рахунку важливіша за отримання прибутку. Ви не можете отримати прибуток, втративши свій капітал.

Як використовувати антимартингейл управління капіталом на Olymp Trade
Резюме

Гроші на вашому рахунку дуже цінні. Ви повинні подбати про них, щоб мати можливість збільшити капітал у майбутньому. І ось у вас є стратегія, яка може дуже добре служити цій меті.

Також дуже ймовірно, що ви отримаєте прибуток за допомогою системи антимартингейла. Він довів свою прибутковість, коли більшість угод у сесії виграють.

Незалежно від того, яку стратегію ви використовуєте, використовуйте її з обережністю. Будьте уважними та пам’ятайте, що Olymp Trade пропонує своїм клієнтам безкоштовний демо-рахунок. Це чудове місце для практики нового підходу. Спробуйте там стратегію боротьби з мартингейлом.

Буду радий почути від вас. Використовуйте розділ коментарів, який ви знайдете далі на сайті, щоб поділитися своїми думками щодо системи управління грошима проти Мартингейла.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!