Як торгувати Morning Star на Olymp Trade

Як торгувати Morning Star на Olymp Trade

Візерунок ранкової зірки є ідеальним індикатором найнижчої точки спадного тренду. Ці моделі шукають як інвестори прайс-екшн, так і прихильники трендів. Бо щоразу, коли вони з’являються, час діяти. Ця стаття написана, щоб пояснити вам, як розпізнати модель ранкової зірки, а потім як торгувати нею на платформі Olymp Trade.

Як торгувати Morning Star на Olymp Trade
Як визначити візерунок свічника ранкової зірки

Як розпізнати малюнок ранкової зорі?

Візерунок під назвою ранкова зірка утворюється трьома свічками, і, як я згадував на початку, він з’являється в нижній частині існуючого спадного тренду.

Як правило, перший свічник буде великим червонуватим. Це означає велике падіння цін через інтенсивну роботу ведмедів.

Доджі буде другою свічкою в шаблоні. Це демонструє активність биків. Результат – невелике підвищення ціни. Характерним для цієї свічки доджі є досить маленький корпус і гноти з обох сторін. Мінімум свічки часто знаходиться на тому ж рівні, що й попередня ведмежа свічка.

Третя свічка в цій моделі - велика зелена, що означає, що покупці вступили в дію, взявши під контроль ринок і підвищивши ціни.

Читання візерунка ранкової зорі

Коли ведмеді протягом певного часу контролюють напрямок ринку, можна очікувати, що бики незабаром вступлять у бій. На початку їхня боротьба представлена ​​свічкою доджі посередині візерунка. І після цього бики перемагають, і тренд змінюється.

Як торгувати Morning Star на Olymp Trade
Ранкова зірка на 5 хвилинах USDJPY

На наведеному вище графіку для валютної пари USD/JPY ви чітко побачите, коли ціна знаходить певний рівень підтримки після появи великої червоної свічки. Активність биків створює момент нерішучості, після чого формується велика зелена свічка.

Коли ви визначите патерн ранкової зірки, вам слід увійти в угоду відразу після того, як буде зламано верхівку свічки доджі, або дочекайтеся, поки наступна зелена свічка чітко покаже, що є зміна в напрямку ціни. Рекомендується розміщувати угоду не менше 15 хвилин. У наведеному вище прикладі кожна свічка відповідає 5-хвилинному таймфрейму, отже, 15 хвилин — це найкоротший період, на який ви повинні виставити свою торгівлю.

Тепер ви знаєте, як виглядає і як працює візерунок ранкової зірки. Відкрийте безкоштовний демо-рахунок і попрактикуйтесь використовувати цей шаблон у торгівлі. Розкажіть нам про свій досвід. Скористайтеся розділом коментарів нижче.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!