Чи підходить стратегія Мартингейла для управління капіталом у торгівлі Olymp Trade?

Чи підходить стратегія Мартингейла для управління капіталом у торгівлі Olymp Trade?

Одним із основних способів підтримувати прибуткову торгівлю опціонами є управління капіталом. Ви захочете мінімізувати втрати та збільшити кількість виграшних угод. Таким чином, переможці компенсують програшні угоди та залишать вам певний прибуток.

Але коли ви зазнаєте збитків, коригування вашої торгівлі з урахуванням залишкового капіталу є життєво важливим для довгострокової торгівлі. Здоровий глузд підказує вам зменшити суму, яку ви вкладаєте в угоди після збитку. Але одна стратегія радить протилежне. Це стратегія Мартингейла.

Як працює стратегія Мартингейла?

Стратегія Мартингейла вимагає збільшення суми ставки, навіть якщо ви програєте. Тобто, якщо ви програєте в угоді, сума, яку ви інвестуєте в наступну угоду, має бути кратною вашій втраті. Якщо ви знову програєте, збільшуйте свої інвестиції, поки нарешті не отримаєте виграшну торгівлю. Як тільки ви отримаєте виграшну торгівлю, почніть все спочатку з початковими невеликими інвестиціями.

Чи підходить стратегія Мартингейла для управління капіталом у торгівлі Olymp Trade?

Як працює стратегія Мартингейла? Який сенс збільшувати свою ставку навіть після програшу? Практики мартингейлу стверджують, що якщо ви зрештою досягнете виграшної угоди, це зможе компенсувати збитки, понесені в попередніх угодах.

Дивіться, як проповідники Мартінґейла розглядають торгівлю опціонами як ставки. Кожна торгівля має 50/50 шансів на виграш або програш. Крім того, ви не можете мати нескінченну смугу програшів. Більше того, ймовірність програшу зменшується зі збільшенням кількості угод, які ви робите.

Чи можна практично застосувати Мартингейл до торгівлі опціонами?

Імовірність проти психології

Якщо розглядати стратегію Мартингейла з імовірнісної точки зору, вона може працювати в торгівлі опціонами. Кожна угода має 50/50 шансів на виграш або програш. Крім того, навряд чи він втратить багато послідовних угод.

Чи підходить стратегія Мартингейла для управління капіталом у торгівлі Olymp Trade?

Кожна угода має 50/50 шансів на виграш або програш. З іншого боку, якщо ви розглядаєте цю стратегію з психологічної точки зору, це, ймовірно, найгірша стратегія управління грошима для трейдера опціонів.

Ніхто не хоче втрачати гроші. І хоча трейдеру може бути зручно втрачати невеликі суми в перших кількох угодах, коли збитки накопичаться, може виникнути страх.

І навпаки, перемога в перших кількох угодах може мотивувати трейдера. Однак одна величезна втрата в наступних угодах може знищити всі прибутки, отримані маленькими переможцями.

Довгострокова прибутковість неможлива

Щоб стратегія Мартингейла спрацювала, вам знадобиться величезний капітал у вашому розпорядженні. Навіть тоді ви розраховуєте на те, що виграшні угоди компенсуватимуть збитки. Ви можете мати виграшні угоди на початку.

Але одна програшна угода в майбутньому може зняти величезну частину з вашого рахунку. З іншого боку, виграшна угода може компенсувати збитки, понесені в попередніх угодах. Однак будь-який прибуток, що залишився, може бути занадто малим, щоб виправдати ваші величезні інвестиції в цю єдину торгівлю.

Немає жодної гарантії, що зрештою ви досягнете виграшної угоди

Хоча прихильники Мартінґейла стверджують, що немає жодного шансу отримати нескінченну кількість програшних угод, все одно можна зробити стільки втрат, що ваш обліковий запис буде повністю вичерпано.

Без виграшної торгівлі. Навіть якщо ви отримаєте виграшну угоду, цього може бути недостатньо для компенсації попередніх збитків, тобто ваш обліковий запис зазнає збитків. З часом ви можете виявити, що ваш обліковий запис повільно виснажується, аж поки його не буде знищено.

Ваше перше завдання як трейдера – захистити свої гроші

Чи підходить стратегія Мартингейла для управління капіталом у торгівлі Olymp Trade?
Ваша перша мета як трейдера – захистити свої гроші Як трейдер опціонів ви використовуєте власні гроші, щоб заробляти гроші. Ваша мета - не втратити гроші.

Багато успішних трейдерів сходяться на думці, що для того, щоб заробляти гроші, ви повинні спочатку зберегти будь-які гроші, які у вас є. З іншого боку, система Мартінґейла радить вам поставити значну частину своїх грошей, сподіваючись, що зрештою ви заробите гроші.

Зрештою, ви можете інвестувати весь свій обліковий запис в одну програшну угоду, яка знищить ваш обліковий запис.

Чи можете ви застосувати стратегію Мартингейла для торгівлі на своєму рахунку Olymp Trade?

Припустімо, ви визначили спадний тренд і вирішили використати стратегію Мартингейла. Кожна свічка представляє 5-хвилинний інтервал часу. Ви вирішили ввести 2-хвилинні угоди на продаж.

Ваша стратегія може включати розміщення угод на продаж для 3 послідовних ведмежих свічок, а потім спостереження, чи створюють вони виграшні угоди чи ні. Якщо всі вони зароблять гроші, ви можете продовжувати збільшувати свою суму торгівлі ще на 3 угодах на продаж.

Чи підходить стратегія Мартингейла для управління капіталом у торгівлі Olymp Trade?
Стратегія Мартингейла Теоретично стратегія може спрацювати. Однак ви не можете передбачити, яким буде ринок у майбутньому. Тенденція може раптово змінитися у відповідь на подію чи новину.

Одна зміна на ринках може означати, що ви втратите всі гроші, які інвестували в одну угоду. Загалом стратегія Мартингейла несе величезний ризик у застосуванні до торгівлі опціонами.

Поради щодо застосування стратегії Мартингейла до торгівлі опціонами

Застосування стратегії Martingale у вашому обліковому записі Olymp Trades у жодному разі неможливе. Однак замість того, щоб сліпо ризикувати більшими сумами грошей на кожній угоді, ви можете прийняти просту торгову систему. Це відбувається так.

Майте встановлену суму, якою ви будете торгувати за певний цикл

Замість того, щоб постійно збільшувати суму торгівлі, ви можете вирішити використовувати лише невелику частину свого рахунку. Наприклад, ви можете вирішити ризикувати лише 200 дол. США за один цикл торгівлі.

Це можна розбити на 50 доларів за першу угоду, 70 доларів за другу та 80 доларів за третю. Зауважте, що 200 доларів США – це частка загального балансу вашого рахунку. Крім того, ви торгуєте цією сумою лише до її вичерпання.

Чи підходить стратегія Мартингейла для управління капіталом у торгівлі Olymp Trade?

Встановіть максимальну суму для торгівлі за один цикл. Якщо вам цікаво, що я маю на увазі під терміном «цикл», це встановлений часовий проміжок. Наприклад, під час низхідного тренду ви можете продати три ведмежі свічки вздовж тренду.

Одна загальна особливість циклів полягає в тому, що коли ціна входить у цикл, ймовірність розвороту тенденції висока. Однак ви не знаєте, коли саме це станеться. Отже, ваша мета — пройти цикл і отримати якомога більше прибутку до того, як тренд нарешті зміниться.

Наприклад, якщо ціна досягає рівня підтримки або опору, ви очікуєте, що вона буде в діапазоні, розвороті або прориві. Ви просто не знаєте, коли. Але оскільки ви визначили рівень опору/підтримки, ви можете використовувати систему Мартингейла, щоб перевірити напрямок ринків.

Невеликі інвестовані суми можуть призвести до збиткових угод. Але коли ви інвестуєте більші суми, ви визначите напрямок ринку.

Ви можете використовувати систему Мартингейла для тривалих угод

Якщо ви бажаєте залишатися на позиції довше, система Мартингейла може виявитися корисною. Ви можете вирішити ввести 3 різні угоди; вранці, вдень і ввечері.

Чи підходить стратегія Мартингейла для управління капіталом у торгівлі Olymp Trade?
Використання Мартингейла для більш довгих позицій. Ранкова торгівля, по суті, використовуватиметься для тестування ринків, тому для цього потрібна менша сума.

Торгівля після обіду використовується для підтвердження тенденції ринку. Якщо обидва виграють, ви можете взяти участь у вечірній торгівлі так само, як ви робили ранкову та денну торгівлю.

Ця стратегія має кілька переваг. По-перше, у вас є більше часу для аналізу ринків на основі успіху ваших угод. По-друге, це дозволяє перевірити напрямок ринку, використовуючи невеликі суми. Таким чином збільшуються ваші шанси зробити виграшну торгівлю.

Хоча я б не радив використовувати стратегію Мартингейла, у неї є свої переваги. Використовуйте його, лише якщо у вас є належна стратегія управління грошима (ніхто не повинен ризикувати великою частиною свого рахунку за одну угоду).

Крім того, при застосуванні цієї стратегії потрібна гнучкість, інакше ви можете втратити всі свої гроші за одну угоду.

Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!