Часті запитання (FAQ) щодо верифікації, депозиту та зняття коштів у Olymp Trade

Часті запитання (FAQ) щодо верифікації, депозиту та зняття коштів у Olymp Trade


Перевірка


Навіщо потрібна перевірка?

Перевірка продиктована правилами фінансових послуг і необхідна для забезпечення безпеки вашого облікового запису та фінансових операцій.

Будь ласка, зверніть увагу, що ваша інформація завжди зберігається в безпеці та використовується лише з метою відповідності.

Ось усі необхідні документи для підтвердження рахунку:

– Паспорт або посвідчення особи державного зразка

– 3-D селфі

– Підтвердження адреси

– Підтвердження платежу (після того, як ви внесли кошти на свій рахунок)

Коли мені потрібно верифікувати обліковий запис?

Ви можете будь-коли вільно підтвердити свій обліковий запис. Однак важливо пам’ятати, що після того, як ви отримаєте офіційний запит на перевірку від нашої компанії, процес стає обов’язковим і має бути завершено протягом 14 днів.

Зазвичай підтвердження вимагається, коли ви намагаєтеся здійснити будь-який тип фінансової операції на платформі. Однак можуть бути й інші фактори.

Процедура є звичайною умовою для більшості надійних брокерів і продиктована нормативними вимогами. Метою процесу перевірки є забезпечення безпеки вашого облікового запису та транзакцій, а також відповідність вимогам щодо боротьби з відмиванням грошей і «Знай свого клієнта».

У яких випадках мені потрібно повторити перевірку?

1. Новий спосіб оплати. Вам буде запропоновано пройти підтвердження з кожним новим методом оплати.

2. Відсутня або застаріла версія документів. Ми можемо попросити надати відсутні або правильні версії документів, необхідних для підтвердження вашого облікового запису.

3. Інші причини включають, якщо ви хочете змінити свою контактну інформацію.

Які документи мені потрібні для верифікації облікового запису?

Якщо ви хочете верифікувати свій рахунок, вам потрібно буде надати такі документи:

Ситуація 1. Верифікація перед внесенням депозиту.

Щоб підтвердити свій обліковий запис перед внесенням коштів, вам потрібно буде завантажити документ, що посвідчує особу (POI), 3-D селфі та документ, що підтверджує адресу (POA).

Ситуація 2. Перевірка після депонування.

Щоб завершити перевірку після внесення грошей на свій рахунок, вам потрібно буде завантажити підтвердження особи (POI), 3-D селфі, підтвердження адреси (POA) і підтвердження оплати (POP).

Що таке ідентифікація?

Заповнення ідентифікаційної форми є першим кроком процесу перевірки. Це стане необхідним, коли ви внесете 250 доларів США/250 євро або більше на свій рахунок і отримаєте офіційний запит на ідентифікацію від нашої компанії.

Ідентифікацію потрібно виконати лише один раз. Ви знайдете запит на ідентифікацію у верхньому правому куті свого профілю. Після того, як ви подасте форму ідентифікації, перевірку можна запитати в будь-який час.

Зверніть увагу, що у вас буде 14 днів, щоб завершити процес ідентифікації.

Чому мені потрібно завершити процес ідентифікації?

Це необхідно для підтвердження вашої особи та захисту вкладених грошей від несанкціонованих операцій.


Безпека


Що таке двофакторна автентифікація?

Двофакторна автентифікація є додатковим рівнем безпеки для вашого торгового рахунку. Це безкоштовний крок, на якому вам потрібно надати додаткову інформацію, наприклад секретний код SMS або код Google Authenticator.

Ми рекомендуємо вам увімкнути двоетапну автентифікацію, щоб забезпечити безпеку свого облікового запису.


Двофакторна автентифікація через SMS

Щоб налаштувати двофакторну автентифікацію за допомогою SMS:

1. Перейдіть до налаштувань профілю.

2. Виберіть Двофакторна автентифікація в розділі Безпека.

3. Виберіть SMS як метод автентифікації.

4. Введіть свій номер телефону.

Після цього ви отримаєте код підтвердження. Введіть його, щоб увімкнути двофакторну автентифікацію через SMS.

Відтепер ви отримуватимете код доступу через SMS кожного разу, коли входите у свій обліковий запис.

Зауважте, що ви можете запитувати код підтвердження не більше 10 разів протягом 4 годин, використовуючи один ідентифікатор користувача, IP-адресу або номер телефону.

Двофакторна автентифікація через Google

Щоб налаштувати двофакторну автентифікацію за допомогою Google Authenticator:

1. Обов’язково встановіть програму Google Authenticator на своєму пристрої. Увійдіть у нього за допомогою електронної пошти.

2. Перейдіть до налаштувань профілю на торговій платформі.

3. Виберіть Двофакторна автентифікація в розділі «Безпека».

4. Виберіть Google Authenticator як метод автентифікації.

5. Відскануйте QR-код або скопіюйте створений пароль, щоб зв’язати програму Google Authenticator з обліковим записом платформи.

Ви можете будь-коли вимкнути автентифікацію Google або перейти на автентифікацію за допомогою SMS.

Відтепер Google Authenticator генеруватиме 6-значний одноразовий пароль щоразу, коли ви входите у свій торговий обліковий запис. Вам потрібно буде ввести його, щоб увійти.


Надійний пароль

Створіть надійний пароль, який містить великі, малі літери та цифри.

Не використовуйте однаковий пароль для різних веб-сайтів.

І пам’ятайте: чим слабкіший пароль, тим легше зламати ваш обліковий запис.

Наприклад, щоб зламати пароль «hfEZ3+gBI», знадобиться 12 років, а щоб зламати пароль «09021993» (дата народження), потрібно лише 2 хвилини.


Підтвердження електронної пошти та номера телефону

Рекомендуємо підтвердити свою електронну адресу та номер телефону. Це підвищить рівень безпеки вашого облікового запису.

Для цього зайдіть в налаштування профілю. Переконайтеся, що адреса електронної пошти, указана в полі Email, пов’язана з вашим обліковим записом. Якщо в ньому є помилка, зверніться до служби підтримки та змініть електронну адресу. Якщо дані правильні, натисніть на це поле та виберіть «Продовжити».

Ви отримаєте код підтвердження на вказану вами електронну адресу. Введіть його.

Щоб підтвердити свій мобільний телефон, введіть його в налаштуваннях профілю. Після цього ви отримаєте SMS-повідомлення з кодом підтвердження, який вам потрібно буде ввести у своєму профілі.


Архівування облікового запису

Торговий рахунок можна заархівувати, лише якщо виконуються всі 3 наступні умови:

1) Існує більше одного Реального торгового рахунку.

2) На рахунку немає коштів.

3) З обліковим записом немає активних угод.

депозит


Коли будуть зараховані кошти?

Зазвичай кошти зараховуються на торгові рахунки швидко, але іноді це може зайняти від 2 до 5 робочих днів (залежно від вашого платіжного постачальника).

Якщо гроші не були зараховані на ваш рахунок відразу після того, як ви зробили депозит, зачекайте 1 година. Якщо через 1 годину грошей все ще немає, зачекайте та перевірте ще раз.

Я переказав кошти, але вони не були зараховані на мій рахунок

Переконайтеся, що транзакція з вашого боку завершена.

Якщо переказ коштів з вашого боку був успішним, але сума ще не зарахована на ваш рахунок, будь ласка, зв’яжіться з нашою командою підтримки в чаті, електронною поштою або гарячою лінією. Всю контактну інформацію ви знайдете в меню «Допомога».

Іноді виникають проблеми з платіжними системами. У подібних ситуаціях кошти або повертаються на платіжний засіб, або зараховуються на рахунок із затримкою.

Чи стягуєте ви комісію за брокерський рахунок?

Якщо клієнт не здійснював операції на реальному рахунку та/або не вносив/знімав кошти, з його рахунків щомісяця стягуватиметься комісія в розмірі 10 доларів США (десять доларів США або еквівалент у валюті рахунку). Це правило закріплено в правилах неторгівлі та Політиці KYC/AML.

Якщо на рахунку користувача недостатньо коштів, сума комісії за неактивність дорівнює залишку на рахунку. З рахунку з нульовим балансом комісія не стягуватиметься. Якщо грошей на рахунку немає, борг компанії не виплачується.

Комісія за обслуговування не стягується з рахунку за умови, що користувач здійснює одну торгову або неторгову транзакцію (внесення/зняття коштів) на своєму реальному рахунку протягом 180 днів.

Історія комісій за неактивність доступна в розділі «Транзакції» облікового запису користувача.

Чи стягуєте ви комісію за внесення/зняття коштів?

Ні, компанія покриває витрати на такі комісії.

Як я можу отримати бонус?

Для отримання бонусу потрібен промокод. Ви вводите його під час поповнення рахунку. Є кілька способів отримати промокод:

– Він може бути доступний на платформі (перевірте вкладку Депозит).

– Його можна отримати як нагороду за ваш прогрес на Traders Way.

– Крім того, деякі промокоди можуть бути доступні в офіційних групах/спільнотах брокерів у соціальних мережах.


Бонуси: Умови використання

Весь прибуток трейдера належить йому/їй. Його можна відкликати в будь-який момент і без додаткових умов. Але зауважте, що ви не можете самі вивести бонусні кошти: якщо ви подасте запит на виведення, ваші бонуси спалюються.

Бонусні кошти на вашому рахунку підсумовуються, якщо ви застосовуєте бонусний промокод під час внесення додаткових коштів.

Приклад: на рахунку трейдера $100 (власні кошти) + $30 (бонусні кошти). Якщо він/вона додасть 100 доларів на цей рахунок і застосує бонусний промокод (+ 30% до суми депозиту), баланс рахунку становитиме: 200 доларів (власні гроші) + 60 доларів (бонус) = 260 доларів.

Промокоди та бонуси можуть мати унікальні умови використання (термін дії, розмір бонусу).

Зверніть увагу, що ви не можете використовувати бонусні гроші для оплати функцій Market.

Що станеться з моїми бонусами, якщо я скасую виведення коштів?

Зробивши запит на зняття коштів, ви можете продовжувати торгівлю, використовуючи свій загальний баланс, доки необхідна сума не буде списана з вашого рахунку.

Поки ваш запит обробляється, ви можете скасувати його, натиснувши кнопку «Скасувати запит» у області «Відкликання». Якщо ви скасуєте його, і ваші кошти, і бонуси залишаться на місці та доступні для використання.

Якщо запитані кошти та бонуси вже списані з вашого рахунку, ви все одно можете скасувати запит на зняття коштів і повернути свої бонуси. У цьому випадку зверніться до служби підтримки клієнтів і попросіть їх про допомогу.

Вилучення


На які способи оплати я можу вивести кошти?

Ви можете вивести кошти лише на свій спосіб оплати.

Якщо ви внесли депозит за допомогою 2 методів оплати, виведення на кожен з них має бути пропорційним сумі платежу.

Чи потрібно надавати документи для виведення коштів?

Не потрібно нічого надавати заздалегідь, вам потрібно буде лише завантажити документи за запитом. Ця процедура забезпечує додаткову безпеку коштів на вашому депозиті.

Якщо ваш обліковий запис потрібно підтвердити, ви отримаєте інструкцію, як це зробити, електронною поштою.

Що мені робити, якщо банк відхилив мій запит на зняття коштів?

Не хвилюйтеся, ми бачимо, що ваш запит відхилено. На жаль, причину відмови банк не повідомляє. Ми надішлемо вам електронний лист із описом дій у цьому випадку.

Чому я отримую запитану суму частинами?

Така ситуація може виникнути через особливості роботи платіжних систем.

Ви надіслали запит на зняття коштів, але на вашу картку чи електронний гаманець перераховано лише частину запитаної суми. Статус запиту на зняття все ще «В процесі».

не переживай Деякі банки і платіжні системи мають обмеження на максимальну виплату, тому більшу суму можна зараховувати на рахунок меншими частинами.

Запитану суму ви отримаєте в повному обсязі, але кошти будуть перераховані в кілька кроків.

Будь ласка, зверніть увагу: ви можете зробити новий запит на виведення лише після обробки попереднього. Не можна робити кілька запитів на виведення коштів одночасно.

Скасування зняття коштів

Обробка запиту на зняття коштів займає деякий час. Кошти для торгівлі будуть доступні протягом усього цього періоду.

Однак, якщо на вашому рахунку менше коштів, ніж ви запросили на зняття, запит на зняття коштів буде автоматично скасовано.

Крім того, клієнти самі можуть скасувати запити на виведення коштів, перейшовши в меню «Транзакції» облікового запису користувача та скасувавши запит.

Як довго ви обробляєте запити на зняття коштів

Ми робимо все можливе, щоб якомога швидше опрацювати всі запити наших клієнтів. Однак для виведення коштів може знадобитися від 2 до 5 робочих днів. Тривалість обробки запиту залежить від способу оплати, який ви використовуєте.

Коли кошти списуються з рахунку?

Кошти списуються з торгового рахунку після обробки запиту на зняття.

Якщо ваш запит на зняття коштів обробляється частинами, кошти також будуть списані з вашого рахунку частинами.

Чому ви одразу кредитуєте депозит, але витрачаєте час на обробку зняття коштів?

Коли ви поповнюєте рахунок, ми обробляємо запит і відразу зараховуємо кошти на ваш рахунок.

Ваш запит на зняття коштів обробляється платформою та вашим банком або платіжною системою. Виконання запиту займає більше часу через збільшення контрагентів у ланцюжку. Крім того, кожна платіжна система має власний період обробки коштів.

В середньому кошти зараховуються на картку банку протягом 2 робочих днів. Однак деяким банкам для переказу коштів може знадобитися до 30 днів.

Власники електронних гаманців отримують гроші після обробки запиту платформою.

Не хвилюйтеся, якщо у вашому обліковому записі відображається статус «Виплату успішно здійснено», але ви не отримали свої кошти.

Це означає, що ми відправили кошти, і ваш банк або платіжна система обробляє запит на зняття. Швидкість цього процесу поза нашим контролем.

Чому я досі не отримав кошти, незважаючи на статус запиту «Виплату успішно здійснено»?

Статус «Виплата успішно здійснена» означає, що ми обробили ваш запит і надіслали кошти на ваш банківський рахунок або електронний гаманець. Виплати здійснюються з нашої сторони після обробки запиту, а подальший час очікування залежить від вашої платіжної системи. Зазвичай надходження коштів займає 2–3 робочі дні. Якщо ви не отримали гроші після цього періоду, зверніться до свого банку або платіжної системи.

Іноді банки відмовляють у переказах. У цьому випадку ми будемо раді переказати гроші на ваш електронний гаманець.

Також майте на увазі, що різні платіжні системи мають різні обмеження щодо максимальної суми, яку можна внести або зняти протягом одного дня. Можливо, ваш запит перевищив цей ліміт. У цьому випадку зв’яжіться зі службою підтримки свого банку чи способу оплати.

Як я можу вивести кошти на 2 способи оплати

Якщо ви поповнювали кошти за допомогою двох способів оплати, суму депозиту, яку ви хочете зняти, слід пропорційно розподілити та надіслати до цих джерел.

Наприклад, трейдер поклав на свій рахунок 40 доларів за допомогою банківської картки. Пізніше трейдер зробив депозит у розмірі 100 доларів за допомогою електронного гаманця Neteller. Після цього він або вона збільшив баланс рахунку до 300 доларів. Ось як можна вивести внесені $140: $40 потрібно надіслати на банківську картку $100 потрібно надіслати на електронний гаманець Neteller Зверніть увагу, що це правило стосується лише суми коштів, яку ви внесли. Прибуток можна вивести на будь-який спосіб оплати без обмежень.

Зверніть увагу, що це правило стосується лише суми коштів, яку ви внесли. Прибуток можна вивести на будь-який спосіб оплати без обмежень.

Ми запровадили це правило, тому що як фінансова установа ми повинні дотримуватися міжнародних правових норм. Згідно з цими правилами, сума виведення 2 і більше методів платежу повинна бути пропорційна сумі депозиту, зробленого цими методами.

Як видалити спосіб оплати

Після підтвердження вашого облікового запису наші консультанти служби підтримки перевірять, чи можна видалити збережений спосіб оплати.

Ви зможете виводити кошти на всі інші доступні способи оплати.

Що робити, якщо моя картка/електронний гаманець більше не активні?

Якщо ви більше не можете користуватися своєю карткою, оскільки її було втрачено, заблоковано або термін дії якої закінчився, повідомте про проблему нашій команді підтримки, перш ніж надсилати запит на зняття коштів.

Якщо ви вже подали запит на зняття коштів, повідомте нашу службу підтримки. Хтось із нашої фінансової команди зв’яжеться з вами телефоном або електронною поштою, щоб обговорити альтернативні методи виведення коштів.

Чому мене просять вказати дані мого електронного гаманця, якщо я хочу вивести кошти на свою банківську картку?

У деяких випадках ми не можемо надіслати суми, що перевищують початковий депозит, зроблений за допомогою банківської картки. На жаль, банки не розголошують причини відмови. Якщо виникне така ситуація, ми надішлемо вам детальну інформацію електронною поштою або зв’яжемося з вами по телефону.
Thank you for rating.
ВІДПОВІДЬ НА КОМЕНТАР Скасувати відповідь
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!
Залишити коментар
Будь ласка, введіть своє ім'я!
Будь ласка, введіть правильну електронну адресу!
Будь ласка, введіть свій коментар!
Поле g-recaptcha є обов’язковим!